Beginning Crochet
- Regular Price
- $ 40.00
- Sale Price
- $ 40.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator
Beginning Knitting with Kira K
- Regular Price
- $ 40.00
- Sale Price
- $ 40.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator
Correcting & Avoiding Knitting Mistakes
- Regular Price
- $ 40.00
- Sale Price
- $ 40.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator
Crocheted Granny Squares with Kira K.
- Regular Price
- $ 40.00
- Sale Price
- $ 40.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator
Hybrid Crochet (aka Tunisian Crochet) with Kira K.
- Regular Price
- $ 40.00
- Sale Price
- $ 40.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator
Intro to Brioche with Kira K.
- Regular Price
- $ 40.00
- Sale Price
- $ 40.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator
Intro to Knitting Cables with Kira K.
- Regular Price
- $ 40.00
- Sale Price
- $ 40.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator
Knitting Round & Round with Karen Frisa
- Regular Price
- $ 40.00
- Sale Price
- $ 40.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator
Learn from Your Swatch with Karen Frisa
- Regular Price
- $ 60.00
- Sale Price
- $ 60.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator
Meet Brooklyn Tweed!
- Regular Price
- $ 5.00
- Sale Price
- $ 5.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator
Mini Socks with Kira K.
- Regular Price
- $ 60.00
- Sale Price
- $ 60.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator
Tips & Tricks for Crocheters
- Regular Price
- $ 40.00
- Sale Price
- $ 40.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator